A+A-

Bioxcin Quantum Serum Saç Çıkarır mı?

Bioxcin quantum serum saç dökülmesini önlemek için üretilmiş içerisinde Bio-Activ Peptides sayesinde zayıflamış saçların güçlenmesine katkıda bulunarak ilk kullanımdan itibaren saçların daha kalın ve daha gür görünmesini sağlamaya yardımcı olur. Serum içindeki BiocomplexB11 ile saç köklerini besleyerek daha güçlü yeni saç oluşmasını bebek saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olur.

Bioxcin Quantum saç güçlendirici serum genellikle saç foliküllerini güçlendirmeye yardımcı olacak vitaminler, mineraller ve proteinler içerir. Bu, saçın daha dirençli olmasına ve dökülmesini azaltmaya katkı sağlar.

Serum içindeki etken maddeler saç foliküllerini güçlendirmeye yardımcı olacak vitaminler, mineraller ve proteinler içerir. Bu, saçın daha dirençli olmasına ve dökülmesini azaltmaya katkı sağlayabilir.

Serum bileşimindeki maddeler, saç derisine daha fazla kan akışını teşvik etmeye yönelik içeriklere sahiptir. Bu, saç köklerine daha fazla oksijen ve besin sağlayarak sağlıklı büyümeyi desteklemeye yardımcı olabilir.

Saç dökülmesinin bir nedeni olarak kabul edilen dihidrotestosteron (DHT) hormonunu, bloke edilmesini sağlar. DHT’nin saç foliküllerini etkileyerek dökülmeye neden olduğuna inanılır, bu nedenle bu hormonun etkilerini azaltmaya yönelik içeriklere sahip ürünler kullanılabilir.

Zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde saç derisini nemlendirip besleyen içeriklere sahiptir. Saç derisinin sağlıklı olması, saç köklerinin daha iyi çalışmasına ve güçlü saç büyümesine katkı sağlar.

 Bioxcin Quantum Serum Saç Çıkarır mı?

Bioxcin quantum serum içeriği

Serum içeriğinde iki farklı komplex formülasyonu vardır.

Bioxcin Quantum Serum BIO-ACTIV PEPTIDES

Serumun içindeki 18 aminoasit ve saç tutunan peptitler saçlarda zamanla dolgunluk, hacim ve güçlendirme sağlar.

18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş bir formüldür. İnsan saçındaki mevcut peptitlere eşdeğer bir aktif olup korteks ve kütiküla tabakalarının özgün peptitlerini içerir.

Bioxcin Quantum Serum BIOCOMPLEX B11

İçeriğinde flavonoidler, vitaminler ve mineraller bulunur. Saçın ihtiyaç duyduğu besinleri sağlar.

  • Vitaminler A, B1, B2, B5, B9, saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.
  • Mineraller Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum, saçları besler.
  • Flavonoidler Kemferol, Apigenin, Mirisetin, saç tellerini hasarlardan korur.
  • Doymamış Yağ Asitleri Omega-6, Omega-9, saç dökülmesine karşı faydalı olur.

Bioxcin Quantum Saç Güçlendirici Serum Nasıl Uygulanır?

Serumu kullanmadan önce saçınızı temizleyin. Saç derinizin ve saç tellerinizin temiz olması, aktif maddenin daha iyi emilmesine yardımcı olabilir.

Talimatlar doğrultusunda, ürünü saç diplerinize ve saç derinize uygulayın. Bu, aktif maddenin saç foliküllerine ve deriye daha iyi nüfuz etmesine yardımcı olabilir.

Serum, öncelikle dökülmenin yogun oldugu bölgeye, sonrasında tüm saç ve saç derisine uygulanır yaklasık bir dakika dairesel hareketlerle masaj yapılarak sürülür. En az saç derisinde 3 saat kalması sağlanır.

Ürünü uyguladıktan sonra, saç derinize nazik bir masaj yapabilirsiniz. Bu, kan dolaşımını artırarak ürünün etkinliğini artırabilir.

Kutuda 15 adet ampul vardır, 1 aylık kullanım içindir. (2 günde 1 ampul kullanılır).

Her ampul bir defaya mahsus kullanılır ve aksamları kullanılması daha iyi olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uraw Mavi Serum veya diğer saç bakım ürünleri kişiden kişiye farklı sonuçlar verebilir. Ürünün etkileri kişinin saç tipine, kullanım şekline, genetik

Bioxcin Quantum Serum Saç Çıkarır mı?

Bu tip serumlar genellikle içerdikleri aktif bileşenler sayesinde saç köklerini güçlendirmeye, kan dolaşımını artırmaya ve saç dökülmesini minimize etmeye odaklanır. Ancak, saç çıkarma süreci, genellikle genetik faktörlere, hormonlara, sağlık durumuna ve diğer çeşitli etkenlere bağlıdır.

Bioxcin Quantum Serum kullanıcı yorumları

Bu tür losyonlara dair kullanıcı yorumlarına ulaşmak için çevrimiçi forum yada blog siteleri, kullanıcı inceleme platformları veya sosyal medya gibi kaynakları kontrol edebilirsiniz. Ancak, bireylerin deneyimleri kişisel olup, bir ürünün bir kişide etkili olması, diğerinde aynı sonucu vermesi anlamına gelmez. Bitkisel serumlar herkeste aynı etkiyi vermez. Çünkü her bireyin saç dökülmesi agresifliği farklıdır. Eğer erkek tipi saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız daha etkili sonuçlar için dht inhibitör ilaçları kullanarak bu tür losyonları kullanmanız önerilir.

Bioxcin Quantum Saç Güçlendirici Serum Ne Zaman etkisini gösterir?

Bioxcin Quantum Saç Güçlendirici Serum veya benzeri ürünlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Genellikle saç dökülmesini azaltmaya, saçın güçlenmesine ve daha sağlıklı uzamasına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Ancak, bu tip ürünlerin etkilerini değerlendirmek birkaç faktöre bağlıdır:

Saç dökülmesi seviyesi, saç tipi ve genel saç sağlığı, ürünün etkisinin ne kadar sürede görüleceğini etkileyebilir.

Ürün, genellikle düzenli ve uzun vadeli yaklaşık 6 aydan daha uzun süreli kullanımda etkisini gösterir. Birkaç hafta veya aylık kullanımdan sonra faydalarını görmek daha olasıdır.

Saç güçlendirici serumun içeriği, kullanıcının beklediği sonuçları etkiler. İçerdiği aktif maddelerin saç sağlığına olan etkileri göz önüne alınmalıdır.

Genetik yatkınlık, saç dökülmesini etkileyen önemli bir faktördür. Bu nedenle, genetik faktörler ürünün etkisini belirlemede rol oynayabilir.

Bioxcin Quantum Serum 2024 yılı fiyatı 15×6 ml Quantum Bio-Activ Serum ürününün 30 farklı mağaza içerisinden en ucuz olanı 230,00’dir.