Güncelleme 12.02.2024,10:21
A+A-

Gliss Mor Şampuan Kullananlar Yorumları

Gliss mor şampuan kullananlar yorumlarını konudan paylaşabilirler, Schwarzkopf Blonde Perfector Turunculaşma karşıtı onarıcı gliss mor şampuan 250 ml  yıpranan ve renk tonunu kaybeden boyalı ve röfleli sarı saçları derinlemesine onarır. Karşıt tonları azaltmaya yardımcı olur. Parlak bir görünüm için saçı besler. İçeriğindeki peptitler ve yaban mersini özü sayesinde turunculaşmayı engeller. Yıpranan ve renk tonunu kaybeden boyalı ve röfleli sarı saçlar içindir Saçı derinlemesine onarır. Karşıt tonayı azaltmaya yardımcı olur. Saçı kırılmalara karşı korur.

 Gliss Mor Şampuan Kullananlar Yorumları

Mor Şampuanlar Ne İçin Kullanılır?

Mor şampuanlar, genellikle boyalı saçlarda oluşan turunculaşma renk tonlarını doğal bir görünüme kavuşmasını sağlamak renk ton farklılıklarını gidermek veya korumak için kullanılan özel şampuanlardır. Bu şampuanlar, özellikle beyaz, gri, platin sarısı veya açık sarı saçları olan kişiler tarafından tercih edilir.

Mor şampuanlar, içerdikleri mor pigmentler sayesinde saçlardaki istenmeyen sarı veya turuncu tonları nötralize eder. Özellikle saçların zamanla solması veya güneşin etkisiyle renk değişiklikleri yaşaması durumunda kullanılabilirler. Mor şampuanlar, saçları istenen mor tonlarda koruyarak canlılık ve parlaklık kazandırır.

Bununla birlikte, mor şampuanlar sadece doğal saç rengini korumak veya istenmeyen tonları düzeltmek için değil, aynı zamanda saç boyama işlemlerinden sonra kullanılarak renk sabitleme amacıyla da kullanılabilirler. Mor şampuanlar, boyanmış saç renklerini koruyarak solmayı engellemeye yardımcı olabilir.

İLGİLİ KONU

Bee beauty turunculaşma karşıtı renk tonu onarıcı mor şampuan, saçlarda sarı veya sarımtırak tonları nötralize etmek ve istenmeyen bakır veya turuncu

Gliss Mor Şampuan Haftada Kaç Kere Kullanılır?

Mor şampuanlar genellikle haftada 1 yada 2 kez kullanılması önerilir. Birinci yıkamda saçlarınızı normal bitkisel içerikli şampuanka yıkayın ikinci yıkamada mor şampuanı saçlarınızda renk tonu farklılıkları ve sarı koyu rengine göre saçta bekletme süresini ayarlayabilirsiniz. Ben saçım 20 dakika kadar bekletirim. Saçımı kül grisi sarı renge dönüştürmeye yardımcı oldu.

Mor şampuanla saçımızı yıkadıktan sonra renk koruyucu saç kremleri kullanmanız gerekir. Saç kremleri saçlara parlaklık verir kırılmaları dağınık görüntüyü önlemede yardımcı olur.

Mor şampuanları kullanırken, üreticinin talimatlarını dikkatlice takip etmek önemlidir. Aşırı kullanımı veya uzun süreli etkileşimi, saçlarda istenmeyem renk ton oluşmasına veya saçların matlaşmasına neden olabilir.

Mor şampuanlar saçlardaki bu istenmeyen sarı tonları nötralize etmek için özel olarak üretiliyor. Rengi mor renktir saçta oluşan kızıl yansımaları azaltmak için saçlardaki istenmeyen renk tanımlarına göre 10 dakika yada 20 dakika süresince bekletme yapılabilir.