Anasayfa Forum Saç Dökülmesi Alopecia Deri Spreyi 60 ml Kullananlar Bakabilir mi?

Alopecia Deri Spreyi 60 ml Kullananlar Bakabilir mi?

2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • #2237
   Batu
   Katılımcı
   Mesajlar
   3
   Etiket:
   @Batu

   Selamlar yaşım 25 yaklaşık 2 senedir saç dökülmesi sorunuyla uğraşıyorum ilk zamanlar çok önemsemediğim dökülmeleri şakaklarımın iyice açılmasıyla durumun ciddiyetini anladım ve başladım araştırma yapmaya. Şimdiye kadar ilaç yada herhangi bir sprey kullanmadım. Sadece solgar biotin 5000 mcg kullandım.

   Şuan tepelerinde çok seyreklik yok sadece şakaklarım açıldı gerileme yapıyor. Önlerimde biraz incelmeler var. İlk olarak proscar yada minoxil kullanmadan önce resimde eklediğim alopecia procapil, saw palmetto ve IGF büyüme faktörü içerikli saç spreyi 60 ml kullanmayı düşünüyorum. Forumlarda bir kaç yorumlar okudum kullananlar işe yaradığını yazanlar olmuş. Eğer bu sprey etkili olmazsa minoxidil, finasterid kullanmaya geçecem.

   Forumda değerli arkadaşlara sorum bana ne önerirsiniz yan erkileri olmayan saçları korumak için neler kullanmalıyım? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

  • #2299
   Mett
   Katılımcı
   Mesajlar
   3
   Etiket:
   @Mett

   Bende alopecia igf içerikli spreyi kullanmayı düşünüyorum saç çıkarıyor diyorlar ama emin olamıyorum. Kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini yazarsa fikir edinmiş oluruz.

  • #2325
   Oscar
   Katılımcı
   Mesajlar
   3
   Etiket:
   @Oscar

   Bende rephair sampuan kullanmays başladım etkili oluyor baya 90 günde tam etki gosteriyo bakalım daha yeni başladım

2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.