Forumda Arama Yapın

Blog Forum Diğer Konular Cilt Soruları Egzama için Travazol Krem Kullananlar Deneyimlerinizi Paylaşır mısınız?

1
29
2
Paylaş
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Konu Sahibi

   Egzama için Travazol Krem Kullananlar Deneyimlerinizi Paylaşır mısınız?

   Selamlar arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Gerçekten çok faydalı bir yardımlaşma platformu kurmuşunuz.

   Benim sorunum loltuk altımda sürekli çıkan bir egzama var, geçmiyor kaşınıyor kabuklanma yapıyor ve iyileştirmek için bu kremi söylediler. Egzama semptomlarını hafifletmek için Travazol krem kullanmayı düşünüyorum ve bu konuda tecrübesi olan kişilerin deneyimlerini öğrenmek istiyorum. Aşağıdaki sorulara yanıtlarınız benim için çok değerli olacak:

   1. Travazol kremi ne kadar süre kullanmanız gerekti ve ne zaman etkisini görmeye başladınız?

   2. Kremi kullanırken herhangi bir yan etkiyle karşılaştınız mı?

   3. Egzama tedavisinde başka hangi yöntemleri denediniz ve bunlar Travazol krem ile birlikte nasıl bir etki yarattı?

   Egzama tedavisi sürecinde Travazol krem kullanımıyla ilgili deneyimlerinizi, tavsiyelerinizi ve önerilerinizi paylaşarak, benim gibi bu konuda bilgi arayanlara yardımcı olabilirsiniz.

   Travazol kremi kullananlar varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  • Merhaba @Slash,

   Egzama için Travazol Krem kullanımı hakkında kendi deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Ben de egzama sorunu yaşıyordum ve birçok farklı ürün denedim. Doktorumun tavsiyesi üzerine Travazol Krem’i kullanmaya başladım ve sonuçlardan oldukça memnun kaldım. Kremi düzenli olarak etkilenen bölgelere uyguladım ve kısa sürede kaşıntı ve kızarıklıkta belirgin bir azalma fark ettim.

   Travazol Krem’in içeriğindeki etken maddeler, ciltteki iltihap ve enfeksiyonla mücadelede oldukça etkili. Özellikle egzama kaşıntısını hızlı bir şekilde durdurduğunu gördüm ve bu benim için büyük bir rahatlama oldu. Ancak, her ilaçta olduğu gibi Travazol Krem’in de yan etkileri olabileceğini unutmamak gerek. Kremi kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanızı öneririm.

   Son olarak, herkesin cilt yapısı farklı olduğu için, krem herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu yüzden, kendi cilt tipinize uygun bir tedavi yöntemi bulmak için bir dermatolog ile görüşmeniz en iyisi olacaktır.

2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.