Son Güncelleme 26.10.2023,23:34
A+A-

QUARTZ Minoxidil Kullananlar Yorumları

QUARTZ minoxidil kullananlar yorumları, bu saç spreyi 100 ml, QUARTZ Minoxidil saç spreyi, saç dökülmesini önlemeye veya saç büyümesini teşvik etmeye yardımcı olmak için kullanılan bir üründür. Minoxidil, bir vazodilatatördür, yani kıl köklerini besleyen kan akışını artırarak çalışır. Bu, saç foliküllerinin daha iyi bir şekilde beslenmesine ve saç büyümesini teşvik etmesine yardımcı olabilir.

 QUARTZ Minoxidil Kullananlar Yorumları

QUARTZ Minoxidil saç spreyi, genellikle erkek ve kadınlarda androgenetik alopesi olarak adlandırılan genetik saç dökülmesini tedavi etmek için kullanılır.

QUARTZ Minoxidil Sprey plus %2 içeriğinde Sprey bazı Minoxidil %10, Pantothenic acid Vitamin B5, Silikon yağı saçların hızlı uzamasını, dökülmüş saçların yeniden uzamasını teşvik etme potansiyeli sağlar. Saçın döngü sürecini tekrar başlatarak daha güçlü kalın saçların büyümesine destek sağlar. Doğal saç uzamasını yardımcı olur ve seyrelmiş saçları ve birinci kelliği tedavi eder. Çift formülü sayesinde saç dökülmesini, incelmiş saçları kalınlaştırdığı ve vertex bölgesi kellik oluşmasını önler. Saçlı deri kıl köklerinde oluşan deri enfeksiyonlarını ortadan kaldırır ve kafa derisi sağlığını korumaya yardımcı olur.

QUARTZ Minoxidil Çeşitleri

Etken madde yüzdesine bağlı olarak 3 tip mevcuttur:

  • 2% Minoksidil (Şampuan ve Sprey)
  • 5% Minoksidil (Şampuan ve Sprey)
  • 10% Minoksidil (Şampuan ve Sprey)

Şampuan 200 ml ambalajlı / Sprey 100 ml ambalajlıdır.

İLGİLİ KONU

Merhaba saç dökülmesi minoxil kullanarak durmuyor dht azaltıcı finasterid mi yoksa dutasterid mi kullanmalıyım sizce? Bazı arkadaşlar proscar kullanıp olumlu

QUARTZ Minoxidil Nasıl Kullanılır?

  • Saçlarınıza uygulamadan önce saç derisi temiz olmalıdır.
  • Spreyi saç diplerine 1-2 ml olacak şekilde tüm seyrelmiş, incelmiş bölgelere uygulayın.
  • Losyon saç derisinde 1 saat süreyle beklesin.
  • Haftada 4 defa kullanın.

QUARTZ minoxidil sprey kullananlar varsa yorumları, deneyimlerini konu altından paylaşabilirler.