Forumda Arama Yapın

Anasayfa Forum Saç Ekimi Forum Saç Ekimi Sonuçları Dr. Serkan Aygın 2800 Greft Saç Ekimi

Dr. Serkan Aygın 2800 Greft Saç Ekimi

26.01.2024, 20:54
0 cevap
22 okunma
1 katılımcı
0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • #3862 Konu Sahibi
   lusyus
   Forum Üyesi
   Etiket:
   @lusyus
   Konular:
   2
   Mesajlar:
   14
      

   Merhaba arkadaşlar sizlere Arenamed Dr. Serkan Aygın Hair Transplant Clinic 2800 greft saç ekimi bilgileri, fiyatları, hizmetleri ve ekim tekniği hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum. Eğer sizde Hair Transplant Clinic İstanbul’da saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız yada ekim yaptıran arkadaşlarımız var ise sorularını konudan sorabilirler yada yeni konu açarak bilgi alabilirler. İstanbul’da Dr. Serkan Aygın ve ekibine saç ekimi yaptırmış arkadaşlar resimli sonuçlarını ve yorumlarını yada şikayetlerini forumumuzda diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

   Dr Serkan Aygın Hair Transplant Clinic, saç ekimi ve saç tedavileri alanında uluslararası standartlarda hizmet veren bir klinikdir. Kliniğin sunduğu hizmetler şunlardır:

   – DHI Saç Ekimi: FUE saç ekiminin geliştirilmiş versiyonu olan DHI saç ekimi, saç derisinde kanal açmadan saçları ekleyen özel bir kalem kullanır.

   – Sapphire FUE Saç Ekimi: FUE saç ekiminin bir çeşidi olan Sapphire FUE saç ekimi, saç derisinde kanal açmak için safir uçlu özel bir bıçak kullanır.

   – Kadınlarda Saç Ekimi: Kadınlarda saç dökülmesi sorununa çözüm olarak sunulan kadınlarda saç ekimi, erkeklerdeki saç ekimi yöntemlerine benzer şekilde gerçekleştirilir.

   – Sakal Ekimi: Sakal ekimi, yüz bölgesinde sakal veya bıyık olmayan veya seyrek olan kişilere sakal görünümü kazandırmak için yapılan bir saç ekimi türüdür.

   Dr Serkan Aygın Hair Transplant Clinic, ayrıca hastalarına net fiyat politikası, kalite sertifikası, hasta odaklı deneyim, tek kullanımlık ekipmanlar, uzmanlık ve tecrübe, sürekli gelişim ve inovasyon gibi avantajlar da sunmaktadır.

   Serkan Aygın Hair Transplant Clinic, saç ekimi ve saç tedavileri alanında farklı yöntemler sunmaktadır. Bu yöntemlerin fiyatları, hastanın saç durumu, ekim yapılacak alan, greft sayısı, kullanılacak teknik ve diğer faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, net bir fiyat almak için kliniğe başvurmanız ve ücretsiz bir konsültasyon almanız gerekmektedir.

   Kliniğin web sitesinde, saç ekimi fiyatlarının ortalama olarak 2.350€ civarında olduğu belirtilmektedir. Ancak, bu fiyat sabit değildir ve hastanın ihtiyaçlarına göre değişebilir. Ayrıca, klinikte yapılan saç ekimlerine kalite sertifikası verilmektedir.

   Dr Serkan Aygın Hair Transplant Clinic’in adresi şöyledir:

   Merkez, İstiklal Sokağı 11/A, 34384 Şişli/İstanbul

   Kliniğe ulaşmak için internet sitesine bakabilir veya 0555 100 40 40 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.