Forumda Arama Yapın

Anasayfa Forum Diğer Forumlar Toppik Fixplant Saç Kapatıcıları Fixplant Kullananların Yorumları

Fixplant Kullananların Yorumları

24.01.2024, 18:03
1 cevap
17 okunma
2 katılımcı
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • #3787 Konu Sahibi
   Punisher
   Forum Üyesi
   Etiket:
   @Punisher
   Konular:
   1
   Mesajlar:
   2
      

   Arkadaşlar daha önceden toppik kullanıyordum şimdi fixplant saç dolgunlaştırıcı toz kullanmaya karar verdim. Toppik en sık yaşadığım sorun terleyince, yağmur yağınca akması, kaşıntı yapması yani saçta durmuyordu fakat fixplant da böyle bir sorunlar olmadığını aksine daha doğal bir görünüm sağladığını söylüyorlar. Fixplant kullananlar arkdaşlarımız varsa yorumlarını ve önerilerinizi almak istiyorum.

   Fixplant nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır?

   Fixplant, saç dolgunlaştırıcı bir toz ürünüdür. Seyrelmiş saç bölgelerini kapatmak ve daha dolgun bir görünüm sağlamak için kullanılır. Fixplant, doğal keratin liflerinden oluşur ve saç rengine uygun renk seçenekleri vardır. Fixplant’ı kullanmak için, saçınızı yıkayıp kuruttuktan sonra, seyrelmiş bölgelere hafifçe serpiştirin ve elinizle hafifçe yedirin. Ardından Fixplant spreyi ile saçınızı sabitleyin. Fixplant, suya dayanıklıdır ve şampuanla yıkanana kadar saçınızda kalır.

   Fixplant saç dolgunlaştırıcı toz özellikleri

   Fixplant saç dolgunlaştırıcı toz, seyrelmiş saçları kapatmak ve daha gür bir görünüm sağlamak için kullanılan bir üründür. Fixplant, doğal keratin liflerinden oluşur ve saç rengine uygun 11 renk seçeneği sunar. Fixplant, kuru saçlara hafifçe serpiştirilir ve sprey ile sabitlenir. Fixplant, suya dayanıklıdır ve şampuanla yıkanana kadar saçta kalır. Fixplant, saç ekimi gibi zahmetli ve pahalı yöntemlere alternatif olarak tercih edilebilir.

  • #3789
   Zweig
   Forum Üyesi
   Etiket:
   @Zweig
   Konular:
   2
   Mesajlar:
   9
      

   Bir arkadaşım fixplant kullandığını anladım ve hemen sordum ne kullandığını fixplant kullanıyormuş, bende üzerine bu ürünü sipariş edip aldım, sonuç inanılmaz derecede iyi ve etkileyici oldu daha önceden neden görmedim diyesim geldi, ömür boyu seyrelmiş saçlarınızı düğün resimlerinizde, videolarda göreceğinizi düşünsenize moraliniz bozulur. Sonra devamlı kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım.

1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.