Forumda Arama Yapın

Anasayfa Forum Medikal Saç Tedavileri Antiandrojen Kullanımı PGD2 Blocker Setipiprant kullananlar nereden satın alıyorsunuz?

 • #4180

  PGD2 Blocker Setipiprant kullananlar nereden satın alıyorsunuz?

  Arkadaşlar son 3 senedir minoxil, proscar, biotin ve ketoral krem kullanarak saç tedavisi yapıyorum. Saç dökülmesi kalmadı denecek kadar tedavim güzel gidiyor. Tepe bölgemdeki seyreklik kapandı saçlar baya güçlendi. Ancak şafaklardaki açıklık devam ediyor. Ön saç çizgimin her iki tarafındaki açıklıkta ilerleme olmadı. Şakaklarda sadece minyatür saçlarda 1-2 cm uzama ve tüylenme yaptı. Termal saç haline gelmiyor. Bu bölgede androjen, pgd2 ve yağlanma etkisi çok fazla olduğundan saçlar uzama yapamıyor. Forumdan bir arkadaşla görüştüm dht azalmak faydalı ama pgd2 artışını da azaltmak gerekiyormuş.

  Forumlarda setipiprant kullananlar var bir çok yorum okudum saç çıkarmak için çok etkisi olduğunu yazmışlar. Bir çok kişi forum sahibinden setipiprant satın alıyor. Fiyatını tam olarak kimse bilmiyor. Satıcı losyon yapıp satıyor. Ben hammadde olarak setipiprant temin etmeyi düşünüyorum. Yabancı forumlarda çok popüler bir çok kişi setipiprant kullanıyor. Türkiye’de bu saf olarak bu maddeyi bulamadım yurt dışından satın almak gerekiyor. Çin menşei Alibaba sitesinde satılıyor fiyatı dolar kuruna bağlı olduğundan 100 Gr 8000 tl gibi bir fiyata denk geliyor. Çok yüksek bir fiyatı oluyor.

  Forumda setipiprant blocker satın alanlar varsa nereden temin ettiklerini ne kadar fiyata aldıklarını yazabilir mi? Kullanmayı çok istediğim bir ürün. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

5
39
1
Paylaş
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Setipiprant kullanarak şakaklarda saç çıkarmak mümkün değil etkisi olup olmadığı bile kesin değil piyasaya bile çıkmadı daha o kadar parayı vermeni önermem.

  • Bir yıla yakındır kullanıyorum pek etkisi olmadı

  • Setinin oral tableti çıksada uğraşmadan saçlarımızı koruyabilsek. Yurt dışında oral tableti yüksek dozda kullanıpta hem saçlarını koruyup hemde dökülmeleri çıkardığını söyleyenler var. Günlük 1 g gibi yüksek doz ve oral kullanıyorlar.

  • Oral tabletin çalışmaları halen yapılyor ama halen sonuçlanmadı henüz bence el altından üretiliyor bile biraz kurcalamak lazım bu işi.

  • Setinin oral tableti çıksada uğraşmadan saçlarımızı koruyabilsek.Yurt dışında oral tableti yüksek dozda kullanıpta hem saçlarını koruyup hemde dökülmeleri çıkardığını söyleyenler var. Günlük 1 g gibi yüksek doz ve oral kullanıyorlar.

   Topikal kullanım çoğu kez daha az dozla daha güvenle daha fazla etki eder.

5 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.